pl de
 

 Rekomendacje


Zlecenia, których się podejmujemy, staramy się wykonywać rzetelnie i terminowo.  Zależy nam, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług - usatysfakcjonowany Klient jest dla nas najlepszą reklamą oraz dodaje nam sił do lepszego wykonywania kolejnych prac.  Każde udane przedsięwzięcie jest filarem rozwoju naszej Firmy, tym bardziej wartościowe jeśli jest podparte rekomendacjami naszych zadowolonych Klientów. Państwa szczere rekomendacje obejmujące należyte wykonanie oferowanych przez nas usług kamieniarskich, których efektem są oryginalne i sprawdzone schody marmurowe, schody granitowe, posadzki z kamienia, elewacje a także blaty kuchenne granitowe, parapety granitowe, parapety marmurowe są dla nas prawdziwym powodem do dumy. Prezentowane poniżej rekomendacje pochodzą z całej Polski, w szczególności Małopolska Kraków Mszana Dolna Zakopane Nowy Sącza Limanowa i Myślenice..

Do naszych Klientów zadowolonych z naszych usług zwracamy się z wielką prośbą o przesyłanie nam rekomendacji pisemnych, również w formie elektronicznej.

"Firma MILBART(...)wykonała roboty polegajace na wykonaniu okładzin granitowych oraz wykonaniu schodów zewnętrznych z płyt granitowych
wraz z holem
"(...) Wykonawca udowodnił swą wszechstronność i pełny profesjonalizm w realizacji powierzonego zadania."

WODPOL Sp. z o.o.
Prezes Zarządu Adam Marszałek
Prokurent mgr Zygmunt Konieczny

Żywiec

                            

"Hiermit bestatigt, dass die Firma E.F.E. Bau & Handels KG mit den geleisteten Arbeiten der Firma Design Stein sehr zufrieden war. Firma E>F.E Bau und Handels KG gerne auch weiter, und wurde selber auch bei ahnlichen Arbeiten(...)"

E.F.E. Bau & Handels KG

Wien

                            

"Firma F.P.H.U. Milbart Krzysztofiak Piotr z siedzibą 34-730 Mszana Dolna, ul. Jana Matejki 24b wykonała granitowe płyty posadzkowe, płyty schodowe, okładziny ścienne holu i klatki schodowej w nowo wybudowanym obiekcie handlowo-usługowym Echo Centrum(...)"

DOBR-MIĘS Cichórz Sylwester, Cichórz Władysław Sp. J.

Kraków, Małopolska

                            
 

"Firma MILBART(...)wykonała w budynku Instytutu Farmakologii PAN w Krakowie  posadzki na korytarzach i hollach i okładziny schodów/podstopni, biegów i cokolików/ na klatkach schodowych z płyt granitowych w ilości około 1000m2 "

Budostal-2 S.A. Budowa Instytutu Farmakologii PAN
kierownik budowy inż. Janusz Satora

Kraków, Małopolska

                            
 

"Instytut Farmakologii Polskiej Akademii Nauk w Krakowie(...) potwierdza że Firma"Milbart" wykonała kompleksowy remont dwóch klatek schodowych polegający na wykonaniu okładzin granitowych oraz wykonaniu schodów zewnętrznych z płyt granitowych wraz z holem(...)

Kierownik Działu Technicznego Instytutu Farmakologii                                              mgr inż. Janusz Dubiel     

Kraków, Małopolska                 

 

 

"Firma MILBART (...) wykonała parapety granitowe w nowo wybudowanym Budynku Dydaktycznym Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Zakres prac obejmował wykonanie, dostawę oraz montaż granitowych parapetów w ilości około 320 sztuk (...) prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością."

Mostostal Warszawa S.A. Region Południowy Oddział Kraków
kierownik kontraktu Paweł Stefanik

Kraków, Małopolska

 

"Firma MILBART (...) wykonała w kościele p.w.Św.Wojciecha w Margoninie prace związane z położeniem marmurowej posadzki w prezbiterium, wykonaniem marmurowego ołtarza, ambonki i miejsca przewodniczenia.  Prace zostały wykonane zgodnie z projektem i w terminie. (...)

Firma MILBART (...) wykazała się solidnością i sumiennością.  Usługi tej firmy są godne polecenia."

Ks.Proboszcz Parafii Św.Wojciecha w Margoninie, 20.12.2010r.


"Parafia Św.Jana Chrzciciela w Sopotni Małej składa serdeczne podziękowania na ręce właściciela Firmy MILBART (...) za solidne i terminowe wykonanie kompleksowych prac kamieniarskich - posadzki, ołtarza, ambony, itp. (...)  Firma jest godna polecenia jej usług."

Ks.Proboszcz Parafii Św.Jana Chrzciciela w Sopotni Małej, 20.10.2010r.


"Parafia Mariacka w Krakowie składa podziękowania firmie MILBART z Mszany Dolnej za solidne i terminowe wykonanie schodów wejściowych z piaskowca (...). Firma ta jest godna polecenia jej usług."

Ks.Infułat Archiprezbiter Bazyliki Mariackiej w Krakowie, 4.12.2010r.

Kraków, Małopolska


"Dział Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego potwierdza, że firma MILBART (...) wykonała granitowe postumenty pod neogotyckie rzeźby.
Prace zostały wykonane w ustalonym terminie, zgodnie z szczegółową specyfikacją oraz z należytą starannością."

Kierownik Działu Administracji Kampusu, 26.11.2010r.

Kraków, Małopolska


"Urząd Gminy Pcim potwierdza, że Firma "MILBART" (...) wykonała w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Pcimiu remont schodów zewnętrznych i wewnętrznych (...), ogrodzenia wokół parkingu przy remizie z elementów kutych.  Prace zostały wykonane w ustalonym terminie i z należytą starannością."

Wójt Gminy Pcim, 8.12.2009r.

Pcim, Małopolska


"Potwierdzam wykonanie remontu mogiły zbiorowej ofiar terroru hitlerowskiego przy ul.Ogrodowej w Mszanie Dolnej (...).   Firma "MILBART" (...) wykonała prace terminowo i solidnie."

Burmistrz Miasta Mszana Dolna, 4.11.2009r.

Mszana Dolna, Małopolska

 

 


"(...) Prace wykonane zostały terminowo i solidnie, tak przy nagrobku, jak i (..) parapetów do budynku (...)"

Zgromadzenie SS Franciszkanek Rodziny Maryi w Krakowie, 10.07.2009r.

Kraków, Małopolska


"Potwierdzam wykonanie postumentu z marmuru pod figurę Św.Antoniego (...)

Z wdzięcznością,"

Ks. Proboszcz Parafii w Rabie Niżnej, 9.06.2009r.

Raba Niżna, Małopolska


"Potwierdzamy wykonanie przez firmę MILBART (...) montażu schodów i parapetów granitowych do budynku przeznaczonego na usługi turystyczna w Białym Dunajcu.  Prace zostały wykonane solidnie i terminowo."

Anna M., Biały Dunajec, 15.02.2009r.

Biały Dunajec, Małopolska


"Potwierdzam wykonanie przez Firmę MILBART w Mszanie Dolnej prac kamieniarskich w zakresie wykonania i montażu schodów granitowych na zewnątrz (płomieniowanych) w Rabce przy ul.Podhalańskiej.  Prace zostały wykonane solidnie i terminowo."

Robert N., Rabka, 22.05.2009r.

Rabka, Małopolska

 

"Potwierdzam, że firma MILBART (...) jest wykonawcą schodów granitowych zewnętrznych w Kojszówce (...).  Prace zostały wykonane solidnie i terminowo."

Irena S., Kojszówka, 4.07.2009r.

Kojszówka, Małopolska

 

"Potwierdzamy, że firma MILBART (...) jest wieloletnim dostawcą usług i materiałów kamieniarskich (parapety, schody, blaty z kamieni naturalnych) dla naszej firmy.  W/w firma zawsze stara się wykonywać zlecone zadania sprawnie i solidnie."

F.H.U."PRAKTYK", Mszana Dolna, 7.07.2008r.

Mszana Dolna, Małopolska

 

 


Firma kamieniarska MILBART świadczy różnego rodzaju usługi kamieniarskie – Kraków i okolice (Małopolska) jak i cała Polska.   Posiadamy duże doświadczenie w realizacjach związanych z budownictwem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami kamienia naturalnego jesteśmy w stanie wykonać prace w każdym kamieniu oraz pomóc w wyborze odpowiednich kamieni, aby efekt zaspokoił potrzeby Klienta. Jesteśmy również bezpośrednim importerem kamieni z całego Świata. W trakcie prac korzystamy z narzędzi renomowanych firm, a także z certyfikowanej chemii kamieniarskiej i budowlanej, dzięki czemu oferowane przez nas wytwory z kamienia naturalnego jak schody marmurowe, schody granitowe, posadzki, elewacje z kamienia, parapety granitowe czy parapety marmurowe jak i blaty kuchenne granitowe odznaczają się najwyższą jakością wykonania. W regionie małopolski jesteśmy znani z szeroko pojętej działalności takiej jak usługi kamieniarskie Kraków i okolice, Zakopane, Myślenice, Limanowa, Nowy Sącz (cała Małopolska).


Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, gdzie prezentowane są realizacje z różnych części kraju, a w szczególności schody granitowe Kraków i okolice, schody granitowe Małopolska oraz inne regiony kraju, schody marmurowe Kraków i okolice a także innego rodzaju realizacje z kamienia jak blaty kuchenne Kraków i okolice, blaty kuchenne granitowe Kraków i okolice oraz blaty kuchenne Małopolska (Nowy Sącz, Zakopane), blaty kuchenne z kamienia Kraków i okolice a także parapety granitowe Kraków i okolice, parapety marmurowe.
 

Accessibility statement Home page Site map Szukaj Contact Up