pl de
 

30.06.2011

Wykonanie i montaż parapetów w nowo powstałym budynku

więcej ...


  Firma Milbart (...) wykonała parapety granitowe Kraków -  nowo wybudowany Budynek Dydatktyczny Uniwesytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

 

Firma kamieniarska MILBART świadczy różnego rodzaju usługi kamieniarskie – Kraków i okolice (Małopolska) jak i cała Polska.   Posiadamy duże doświadczenie w realizacjach związanych z budownictwem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami kamienia naturalnego jesteśmy w stanie wykonać prace w każdym kamieniu oraz pomóc w wyborze odpowiednich kamieni, aby efekt zaspokoił potrzeby Klienta. Jesteśmy również bezpośrednim importerem kamieni z całego Świata. W trakcie prac korzystamy z narzędzi renomowanych firm, a także z certyfikowanej chemii kamieniarskiej i budowlanej, dzięki czemu oferowane przez nas wytwory z kamienia naturalnego jak schody marmurowe, schody granitowe, posadzki, elewacje z kamienia, parapety granitowe czy parapety marmurowe jak i blaty kuchenne granitowe odznaczają się najwyższą jakością wykonania. W regionie małopolski jesteśmy znani z szeroko pojętej działalności takiej jak usługi kamieniarskie Kraków, Zakopane, Myślenice, Limanowa, Nowy Sącz (cała Małopolska).

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, gdzie prezentowane są realizacje z różnych części kraju, a w szczególności schody granitowe Kraków i okolice, schody granitowe Małopolska oraz inne regiony kraju, schody marmurowe Kraków i okolice a także innego rodzaju realizacje z kamienia jak blaty kuchenne Kraków i okolice, blaty kuchenne granitowe Kraków i okolice oraz blaty kuchenne Małopolska (Nowy Sącz, Zakopane), blaty kuchenne z kamienia Kraków i okolice a także parapety granitowe Kraków i okolice, parapety marmurowe.

Accessibility statement Home page Site map Szukaj Contact First Previous Next Last Up